Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Investigación y Desarrollo (I+D)/Servei d’estabulació i ús d’equip d’imatges en vivo
CAT
Fundació Institut de Recerca contra la Leucèmia Josep Carreras
Catalunya|Cataluña
Servei d’estabulació i ús d’equip d’imatges en vivo
Resumen del contrato
Contractació del servei d’estabulació de models d’experimentació animal de ratolí i l’ús d’equip d’imatges en vivo
📦
Lotes (2)
Servei d’estabulació i ús d’equip d’imatges en vivo (Lote 1)
93.500 €Servei d’estabulació de models d’experimentació animal de ratolí
Servei d’estabulació i ús d’equip d’imatges en vivo (Lote 2)
25.500 €Servei ús d’equip d’imatges en vivo
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Resta de criteris de valoració automàtica14%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
- Preu50%
- Resta de criteris de valoració automàtica16%
- Resta de criteris de valoració automàtica20%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
93.500 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 02 jul 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoNegociado con publicidad
- TipoObras
- CategoríaCPV 73111000
- Expediente09/2026
- Publicado30 jun 2026

