Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Arquitectura, Construcción, Ingeniería e Inspección/ACORD MARC PER A LA CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D’EXECUCIÓ D’ANALÍTIQUES PER AL CONTROL DE LA QUALITAT DE L’AIGUA, ATENENT A LES NECESSITATS D’AIGÜES DE MANRESA, SA.
CAT
Aigües de Manresa, SA
Catalunya|Cataluña
ACORD MARC PER A LA CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D’EXECUCIÓ D’ANALÍTIQUES PER AL CONTROL DE LA QUALITAT DE L’AIGUA, ATENENT A LES NECESSITATS D’AIGÜES DE MANRESA, SA.
Resumen del contrato
Acord marc per a la contractació del servei d'execució d'analítiques per al control de la qualitat de l'aigua atenent a les necessitats d'Aigües de Manresa SA
📦
Lotes (11)
ACORD MARC PER A LA CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D’EXECUCIÓ D’ANALÍTIQUES PER AL CONTROL DE LA QUALITAT DE L’AIGUA, ATENENT A LES NECESSITATS D’AIGÜES DE MANRESA, SA. (Lote 8)
1904 €Anàlisi de colifags somàtics en aigua residual
ACORD MARC PER A LA CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D’EXECUCIÓ D’ANALÍTIQUES PER AL CONTROL DE LA QUALITAT DE L’AIGUA, ATENENT A LES NECESSITATS D’AIGÜES DE MANRESA, SA. (Lote 2)
7350 €Anàlisi de legionel·la spp en mostres d'aigua
ACORD MARC PER A LA CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D’EXECUCIÓ D’ANALÍTIQUES PER AL CONTROL DE LA QUALITAT DE L’AIGUA, ATENENT A LES NECESSITATS D’AIGÜES DE MANRESA, SA. (Lote 1)
1691 €Anàlisi aigua regenerada
ACORD MARC PER A LA CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D’EXECUCIÓ D’ANALÍTIQUES PER AL CONTROL DE LA QUALITAT DE L’AIGUA, ATENENT A LES NECESSITATS D’AIGÜES DE MANRESA, SA. (Lote 4)
135.835 €Anàlisi de mostres d'aigua de consum i continental
ACORD MARC PER A LA CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D’EXECUCIÓ D’ANALÍTIQUES PER AL CONTROL DE LA QUALITAT DE L’AIGUA, ATENENT A LES NECESSITATS D’AIGÜES DE MANRESA, SA. (Lote 5)
5940 €Anàlisi de la llista d'observació segons Reial Decret 3/2023 en mostres d'aigua de consum
ACORD MARC PER A LA CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D’EXECUCIÓ D’ANALÍTIQUES PER AL CONTROL DE LA QUALITAT DE L’AIGUA, ATENENT A LES NECESSITATS D’AIGÜES DE MANRESA, SA. (Lote 6)
4439 €Anàlisi de paràmetres de control de radiactivitat
ACORD MARC PER A LA CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D’EXECUCIÓ D’ANALÍTIQUES PER AL CONTROL DE LA QUALITAT DE L’AIGUA, ATENENT A LES NECESSITATS D’AIGÜES DE MANRESA, SA. (Lote 9)
4500 €Anàlisi de mostres de fangs de depuradora
ACORD MARC PER A LA CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D’EXECUCIÓ D’ANALÍTIQUES PER AL CONTROL DE LA QUALITAT DE L’AIGUA, ATENENT A LES NECESSITATS D’AIGÜES DE MANRESA, SA. (Lote 7)
1000 €Anàlisi de paràmetres de radionúclids naturals
ACORD MARC PER A LA CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D’EXECUCIÓ D’ANALÍTIQUES PER AL CONTROL DE LA QUALITAT DE L’AIGUA, ATENENT A LES NECESSITATS D’AIGÜES DE MANRESA, SA. (Lote 10)
245 €Anàlisi de terbutrina en aigua residual
ACORD MARC PER A LA CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D’EXECUCIÓ D’ANALÍTIQUES PER AL CONTROL DE LA QUALITAT DE L’AIGUA, ATENENT A LES NECESSITATS D’AIGÜES DE MANRESA, SA. (Lote 3)
1060 €Anàlisi de carboni orgànic total, TOC, en aigua residual
ACORD MARC PER A LA CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D’EXECUCIÓ D’ANALÍTIQUES PER AL CONTROL DE LA QUALITAT DE L’AIGUA, ATENENT A LES NECESSITATS D’AIGÜES DE MANRESA, SA. (Lote 11)
622 €Anàlisis PRTR en aigua residual
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
7350 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 17 dic 2025
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 71900000
- Expediente11626AM
- Publicado17 nov 2025

