Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Arquitectura, Construcción, Ingeniería e Inspección/Servei de laboratori per a la realització d’anàlisis de mostres d’aigua residual i servei d’inspeccions a establiments industrials de la comarca d’Osona
CAT

Consell Comarcal d'Osona

Catalunya|Cataluña

Servei de laboratori per a la realització d’anàlisis de mostres d’aigua residual i servei d’inspeccions a establiments industrials de la comarca d’Osona

Resumen del contrato

Lot 1: Servei de laboratori Lot 2: Servei d’inspecció

📦

Lotes (2)

  • Servei de laboratori per a la realització d’anàlisis de mostres d’aigua residual i servei d’inspeccions a establiments industrials de la comarca d’Osona (Lote 1)

    176.602 €

    Servei de laboratori

  • Servei de laboratori per a la realització d’anàlisis de mostres d’aigua residual i servei d’inspeccions a establiments industrials de la comarca d’Osona (Lote 2)

    21.166 €

    Servei d’inspecció

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
176.602 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 21 ago 2025
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 71900000
  • Expediente1403-000043-2025 (X2025000517)
  • Publicado15 ene 2026
Servei de laboratori per a la realització d’anàlisis de mostres d’aigua residual i servei d’inspeccions a establiments industrials de la comarca d’Osona | Li... | LicitaBot