Inicio/Licitaciones Públicas/Alimentos, Bebidas, Tabaco y Productos Afines/CONTRACTACIÓ DE SUBMINISTRAMENT DIETÈTIC PER AL CAAD DE LA MANCOMUNITAT PENEDÈS-GARRAF
CAT
Mancomunitat Penedès - Garraf
Catalunya|Cataluña
CONTRACTACIÓ DE SUBMINISTRAMENT DIETÈTIC PER AL CAAD DE LA MANCOMUNITAT PENEDÈS-GARRAF
Resumen del contrato
L’objecte de la licitació és el subministrament dietètic per al manteniment dels animals del Centre d’Acollida d’Animals Domèstics (d’ara endavant CAAD) de la Mancomunitat Penedès-Garraf, a preus unitaris, d’acord amb les condicions establertes en els plecs que en regeixen la contractació.
📦
Lotes (1)
CONTRACTACIÓ DE SUBMINISTRAMENT DIETÈTIC PER AL CAAD DE LA MANCOMUNITAT PENEDÈS-GARRAF (Lote 2)
16.376 €SUBMINISTRAMENT DE DIETES ESPECIALITZADES PER LA GESTIÓ DE MALALTIES COMUNES I SUPLEMENTS: pinsos, aliment humit i suplement d’omega 3 i 6.
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Oferta econòmica70%
- Millora qualitat dels productes a subministrar20%
- Percentatge de descompte sobre el catàleg10%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
16.376 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 12 ene 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoServicios
- CategoríaCPV 15713000
- Expediente1431-0904/2025
- Publicado19 dic 2025

