Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Reparación y Mantenimiento/Manteniment preventiu i correctiu dels ascensors i muntacàrregues de TB
CAT
Transports de Barcelona, SA
Catalunya|Cataluña
Manteniment preventiu i correctiu dels ascensors i muntacàrregues de TB
Resumen del contrato
Manteniment preventiu i correctiu dels ascensors i muntacàrregues de TB
📦
Lotes (2)
Manteniment preventiu i correctiu dels ascensors i muntacàrregues de TB (Lote 1)
103.824 €CON Horta i Triangle
Manteniment preventiu i correctiu dels ascensors i muntacàrregues de TB (Lote 2)
68.227 €CON Zona Franca I i Zona Franca Port
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
- Preu60%
- Experiència addicional de l’equip tècnic destinat al contracte15%
- Garantía actuacions de manteniment15%
- Temps de resposta de la empresa davant les següents intervencions10%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
68.227 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 04 feb 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 50750000
- Expediente16104495
- Publicado22 ene 2026

