Inicio/Licitaciones Públicas/Agricultura, Ganadería, Pesca y Silvicultura/Subministrament de fruita i verdura fresques per a les residències gestionades per SUMAR
CAT
Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL
Catalunya|Cataluña
Subministrament de fruita i verdura fresques per a les residències gestionades per SUMAR
Resumen del contrato
L’objecte d’aquest contracte derivat és el subministrament de fruita i verdura fresques per a les residències i centres gestionats per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, inclosos dins la Categoria 4 – Fruita i verdura del Sistema Dinàmic d’Adquisició de productes d’alimentació amb número d'expedient 59/2026
📦
Lotes (2)
Subministrament de fruita i verdura fresques per a les residències gestionades per SUMAR (Lote 1)
108.856 €Lot 1 subcategoria 1
Subministrament de fruita i verdura fresques per a les residències gestionades per SUMAR (Lote 2)
128.712 €Lot 2 subcategoria 2
⚖️
Criterios de Adjudicación
- • Tram 1 – Productes de major consum25%
- • Tram 2 – Resta de productes10%
- Resta de criteris de valoració automàtica15%
- Resta de criteris de valoració automàtica5%
- Resta de criteris de valoració automàtica5%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valor40%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
108.856 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 10 jun 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoServicios
- CategoríaCPV 03220000
- Expediente169/2026
- Publicado26 may 2026

