Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Salud, Asistencia Sanitaria y Trabajo Social/CONTRACTE DE SERVEIS PER A LA CONTRACTACIÓ DE LA GESTIÓ DE LA \LLAR ROSARIO ENDRINAL\, AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE
CAT

Institut Municipal de Serveis Socials

Catalunya|Cataluña

CONTRACTE DE SERVEIS PER A LA CONTRACTACIÓ DE LA GESTIÓ DE LA \LLAR ROSARIO ENDRINAL\, AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE

Resumen del contrato

Contractació de serveis per a la contractació de la gestió de la \Llar Rosario Endrinal\ amb mesures de contractació pública sostenible.

📦

Lotes (5)

  • Implantació d'un sistema públic de bicicletes compartides a la ciutat de Reus (Lote 1)

    183.163 €

    obres d'adequació del taller de manteniment

  • Implantació d'un sistema públic de bicicletes compartides a la ciutat de Reus (Lote 2)

    515.280 €

    obra civil per a la instal.lació d'estacions i encoratges de bicicletes

  • Implantació d'un sistema públic de bicicletes compartides a la ciutat de Reus (Lote 3)

    476.178 €

    subministrament de bicicletes

  • Implantació d'un sistema públic de bicicletes compartides a la ciutat de Reus (Lote 4)

    0 €

    Subminitrament instal.lacions ancoratges de bicicletes

  • Implantació d'un sistema públic de bicicletes compartides a la ciutat de Reus (Lote 5)

    0 €

    subminitrament del sistema informàtic de gestió del servei

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
183.163 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 25 may 2022
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoNegociado con publicidad
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 85311000
  • Expediente20220411
  • Publicado30 mar 2026
CONTRACTE DE SERVEIS PER A LA CONTRACTACIÓ DE LA GESTIÓ DE LA \LLAR ROSARIO ENDRINAL\, AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE | LicitaBot | LicitaBot