Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Educación, Formación y Capacitación/Contracte de serveis per a la docència i mentoratge de diferents mòduls del Programa Consolida’t del Consell Comarcal de la Selva.
CAT

Consell Comarcal de la Selva

Catalunya|Cataluña

Contracte de serveis per a la docència i mentoratge de diferents mòduls del Programa Consolida’t del Consell Comarcal de la Selva.

Resumen del contrato

L’objecte d’aquest contracte consisteix en la prestació dels treballs de docència i mentoratge dels mòduls del Programa Consolida’t corresponents a 69 hores de formació (6 lots) i 140 hores de mentories especialitzades (5 lots). Les bases reguladores del Programa (Ordre EMT/82/2025, de 29 de maig) estableixen els requisits que han de tenir les persones formadores i mentores que vulguin presentar-se a la licitació. Així mateix, els apartats 9.3. i 9.4 de les bases reguladores especifiquen que abans de poder donar inici a les accions del programa caldrà la validació de cada formador i mentor per part de la Unitat gestora del Programa Consolida’t. Per aquest motiu, l’adjudicació dels diferents lots del “Contracte de serveis per a la docència i mentoratge de diferents mòduls del programa “Consolida’t” del Consell Comarcal de la Selva” resten condicionats a la condició suspensiva següent: - La validació per part de la unitat gestora del Programa Consolida’t dels professionals presentats a la licitació, conforme es dona compliment als requisits professionals i acadèmics establerts a l’Ordre EMT/82/2025, de 29 de maig, per la qual s'aproven les bases reguladores que han de regir la convocatòria per a la concessió de subvencions del Departament d'Empresa i Treball per al desenvolupament del programa Consolida't, de suport a la consolidació, l'enfortiment i la reinvenció del treball autònom a Catalunya.

📦

Lotes (4)

  • Contracte de serveis per a la docència i mentoratge de diferents mòduls del Programa Consolida’t del Consell Comarcal de la Selva. (Lote 1)

    1680 €

    Formació en màrqueting digital i IA

  • Contracte de serveis per a la docència i mentoratge de diferents mòduls del Programa Consolida’t del Consell Comarcal de la Selva. (Lote 3)

    420 €

    Formació en transició ecosocial

  • Contracte de serveis per a la docència i mentoratge de diferents mòduls del Programa Consolida’t del Consell Comarcal de la Selva. (Lote 11)

    1200 €

    Mentories especialitzades en lideratge femení

  • Contracte de serveis per a la docència i mentoratge de diferents mòduls del Programa Consolida’t del Consell Comarcal de la Selva. (Lote 9)

    1800 €

    Mentories especialitzades en màrqueting

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
630 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 06 feb 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 80530000
  • Expediente2025/00019527L
  • Publicado22 ene 2026
Contracte de serveis per a la docència i mentoratge de diferents mòduls del Programa Consolida’t del Consell Comarcal de la Selva. | LicitaBot | LicitaBot