Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Salud, Asistencia Sanitaria y Trabajo Social/Acord marc per a la selecció de diverses empreses per la prestació de serveis de suport tècnic als ens locals de la província de Barcelona en matèria d’Infància, Adolescència, Joventut i Persones Grans, dividit en 4 lots
CAT
Diputació de Barcelona
Catalunya|Cataluña
Acord marc per a la selecció de diverses empreses per la prestació de serveis de suport tècnic als ens locals de la província de Barcelona en matèria d’Infància, Adolescència, Joventut i Persones Grans, dividit en 4 lots
Resumen del contrato
Acord marc per a la selecció de diverses empreses per la prestació de serveis de suport tècnic als ens locals de la província de Barcelona en matèria d’Infància, Adolescència, Joventut i Persones Grans, dividit en 4 lots
📦
Lotes (3)
Acord marc per a la selecció de diverses empreses per la prestació de serveis de suport tècnic als ens locals de la província de Barcelona en matèria d’Infància, Adolescència, Joventut i Persones Grans, dividit en 4 lots (Lote 2)
30.075 €Adolescència
Acord marc per a la selecció de diverses empreses per la prestació de serveis de suport tècnic als ens locals de la província de Barcelona en matèria d’Infància, Adolescència, Joventut i Persones Grans, dividit en 4 lots (Lote 3)
37.088 €Joventut
Acord marc per a la selecció de diverses empreses per la prestació de serveis de suport tècnic als ens locals de la província de Barcelona en matèria d’Infància, Adolescència, Joventut i Persones Grans, dividit en 4 lots (Lote 4)
67.200 €Persones grans
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Preu40%
- Experiència addicional del personal adscrit a l’execució del contracte20%
- Millora del Pla de Formació del personal adscrit a l’execució del contracte10%
- Proposta metodològica del cicle de la vida corresponent al lot al qual es presenta (infància, adolescència, joventut o persones grans), en coherència amb els objectius descrits a la clàusula 3 del PPT15%
- Proposta de millora del contingut mínim documental de la tipologia d’ “Informe final”, o del “Document final” pel col·lectiu del lot al qual es presenta, d’acord amb la clàusula 8.2 del PPT15%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
50.325 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 19 feb 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 85312300
- Expediente2025/0038258
- Publicado14 ene 2026

