Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Arquitectura, Construcción, Ingeniería e Inspección/2025/80 Servei de seqüenciació i de control de llibreries per al projecte “Understanding the host-environmental interactions across the lifespan determining lung function trajectories and COPD”
CAT

Universitat de Barcelona

Catalunya|Cataluña

2025/80 Servei de seqüenciació i de control de llibreries per al projecte “Understanding the host-environmental interactions across the lifespan determining lung function trajectories and COPD”

Resumen del contrato

Servei de seqüenciació i de control de llibreries que s’hauran preparat fent servir kits comercials de KappaHyperprep (Roche) i NextFlex (Revvity). Les llibreries procediran de l’equip d’investigació de la Universitat de Barcelona i s’enviaran a l’empresa adjudicatària en plaques de 96 pous de 0.2ml. Addicionalment, s’enviarà la informació necessària, incloent els codis dels barcodes (dual index i7/i5) fets servir per a cada mostra (llibreria). L’enviament de les llibreries es farà de forma fraccionada en funció de les necessitats durant la vigència del projecte. Aquest servei és essencial per assolir els objectius del projecte PredictCOPD- Understanding the host-environmental interactions across the lifespan determining lung function trajectories and COPD amb número GA 101044387, finançat per la comissió Europea, Horizon Europe-ERC-2021-CoG. IP: Maria Rosa Faner Canet.

📦

Lotes (1)

  • manteniment reparació maquinària sala fitness (Lote 1)

    706 €
⚖️

Criterios de Adjudicación

  • Memòria tècnica
    20%
  • Preu
    80%
  • Resta de criteris de valoració automàtica
    N/A

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
162.000 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 17 dic 2025
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 71900000
  • Expediente2025/80
  • Publicado02 dic 2025
2025/80 Servei de seqüenciació i de control de llibreries per al projecte “Understanding the host-environmental interactions across the lifespan determining ... | LicitaBot