Inicio/Licitaciones Públicas/Maquinaria, Equipo y Suministros de Oficina e Informática/Instal·lació d'un equipament de traducció simultània de 21 places
CAT

Universitat de Lleida

Catalunya

Instal·lació d'un equipament de traducció simultània de 21 places

Resumen del contrato

Subministrament i instal·lació d'un equipament de traducció simultània de 21 places per la Facultat de Lletres\n

📦

Lotes (3)

  • Instal·lació d'un equipament de traducció simultània de 21 places (Lote 1)

    24.500 €

    Subministrament i instal·lació d’equipament de traducció simultània

  • Instal·lació d'un equipament de traducció simultània de 21 places (Lote 2)

    3625 €

    Servei de suport de l’equipament de traducció Labtra per a 5 anys.

  • Instal·lació d'un equipament de traducció simultània de 21 places (Lote 3)

    1736 €

    Subministrament i instal·lació de 21 webcams Full HD per als ordinadors de l’aula

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
24.500 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 28 oct 2025
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoServicios
  • CategoríaCPV 30200000
  • Expediente2025SUB100
  • Publicado20 oct 2025
Instal·lació d'un equipament de traducció simultània de 21 places | LicitaBot | LicitaBot