Inicio/Licitaciones Públicas/Paquetes de Software y Sistemas de Información/Subministrament de llicències Microsoft, basat en l'acord marc Localret de subministrament de llicències de Microsoft per a petits comptes (Exp. 1431-0019/2023) Lot 1
CAT
Ajuntament de Blanes
Catalunya|Cataluña
Subministrament de llicències Microsoft, basat en l'acord marc Localret de subministrament de llicències de Microsoft per a petits comptes (Exp. 1431-0019/2023) Lot 1
Resumen del contrato
L’objecte del contracte és el subministrament dels diferents tipus de llicències Microsoft indicades a l'informe memòria i de condicions específiques.
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
29.638 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 18 ago 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoServicios
- CategoríaCPV 48000000
- Expediente2026/11269Z
- Publicado17 ago 2026

