Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios Comerciales, de Gestión, Asesoría, Marketing y Seguridad/2026/8258 servei d’impressió del llibret d’activitats de setembre de 2026 a gener del 2027 de la Casa de Cultura de la Diputació de Girona
CAT

Diputació de Girona

Catalunya|Cataluña

2026/8258 servei d’impressió del llibret d’activitats de setembre de 2026 a gener del 2027 de la Casa de Cultura de la Diputació de Girona

Resumen del contrato

L’objecte del contracte és el servei d’impressió del llibret d’activitats de setembre de 2026 a gener del 2027 de la Casa de Cultura de la Diputació de Girona.

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
2645 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 03 ago 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 79810000
  • Expediente2026/8258
  • Publicado22 jul 2026
2026/8258 servei d’impressió del llibret d’activitats de setembre de 2026 a gener del 2027 de la Casa de Cultura de la Diputació de Girona | LicitaBot | LicitaBot