Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios Comerciales, de Gestión, Asesoría, Marketing y Seguridad/2026/8259 servei d’impressió dels cartells A3 amb les activitats mensuals dels mesos de tardor/hivern del 2026 organitzades per la Casa de Cultura de la Diputació de Girona (categoria 2 del SDA)
CAT

Diputació de Girona

Catalunya|Cataluña

2026/8259 servei d’impressió dels cartells A3 amb les activitats mensuals dels mesos de tardor/hivern del 2026 organitzades per la Casa de Cultura de la Diputació de Girona (categoria 2 del SDA)

Resumen del contrato

L’objecte del contracte és el servei d’impressió dels cartells A3 amb les activitats mensuals dels mesos de tardor/hivern del 2026 organitzades per la Casa de Cultura de la Diputació de Girona.

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
633 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 10 ago 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 79811000
  • Expediente2026/8259
  • Publicado29 jul 2026
2026/8259 servei d’impressió dels cartells A3 amb les activitats mensuals dels mesos de tardor/hivern del 2026 organitzades per la Casa de Cultura de la Dipu... | LicitaBot