Inicio/Licitaciones Públicas/Paquetes de Software y Sistemas de Información/2026/8400 de Subministrament de les llicènices del programari PMH (Gestió de padró llicència provincial) i GPA (categoria 1 del SDA)
CAT

Diputació de Girona

Catalunya|Cataluña

2026/8400 de Subministrament de les llicènices del programari PMH (Gestió de padró llicència provincial) i GPA (categoria 1 del SDA)

Resumen del contrato

Subministrament de les llicènices del programari PMH (Gestió de padró llicència provincial) i GPA de l’empresa AYTOS Berger Levraut, per un any.

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
40.710 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 07 ago 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoServicios
  • CategoríaCPV 48000000
  • Expediente2026/8400
  • Publicado28 jul 2026
2026/8400 de Subministrament de les llicènices del programari PMH (Gestió de padró llicència provincial) i GPA (categoria 1 del SDA) | LicitaBot | LicitaBot