Inicio/Licitaciones Públicas/Equipos de Laboratorio, Ópticos y de Precisión/2026/88 Components per a l’ampliació funcional d’un microscopi d’efecte túnel en configuració STM-BJ
CAT

Universitat de Barcelona

Catalunya|Cataluña

2026/88 Components per a l’ampliació funcional d’un microscopi d’efecte túnel en configuració STM-BJ

Resumen del contrato

Subministrament, instal·lació, posada en marxa i verificació final dels components per a l’ampliació funcional d’un microscopi d’efecte túnel en configuració STM-BJ (Scanning Tunnelling Microscope Break Junction) existent a la Facultat de Química de la Universitat de Barcelona. Els components a subministrar són els següents: − Tres bases per a STM estàndard. − Tres bases per a STM electroquímic. − Un capçal STM amb amplificador de transimpedància integrat. − Un capçal STM amb guany d’1 nA/V. El contracte inclourà la instal·lació dels components a les dependències de la Universitat de Barcelona, la seva connexió amb el sistema STM existent i la comprovació del seu correcte funcionament. Aquest contracte està finançat pel projecte: Aprovechamiento plasmonico actividad enzimaatica para catàlisi redox, referència EUR2025-164831, finançat pel MICIU/AEI /10.13039/501100011033 de la concessió d’ajuts a projectes «Europa Excelencia» dentro del Programa Estatal para la Investigación y Desarrollo Experimental, del Plan Estatal de Investigación Científica, Técnica y de Innovación 2024-2027. (Identificador Base de Datos Nacional de Subvenciones: 831242; extracto publicado en el «Boletín Oficial del Estado» de 21 de mayo de 2025) i té com a finalitat controlar l’activitat catalítica d’enzims redox mitjançant camps plasmònics locals i portadors de càrrega calents. IP: Albert Cortijos Aragonès.

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
59.351 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 27 jul 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoNegociado con publicidad
  • TipoServicios
  • CategoríaCPV 38634000
  • Expediente2026/88
  • Publicado27 jul 2026
2026/88 Components per a l’ampliació funcional d’un microscopi d’efecte túnel en configuració STM-BJ | LicitaBot | LicitaBot