Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios Comerciales, de Gestión, Asesoría, Marketing y Seguridad/Serveis d’auditoria de comptes de les societats mercantils dependents de l’Ajuntament de Terrassa sotmeses a auditoria obligatòria per la Llei 22/ 2015, d’auditoria de comptes o el seu reglament de desenvolupament, mitjançant l’Acord marc de serveis de col·laboració amb la intervenció en les actuacions d’auditoria pública i control financer de subvencions amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Expedient 2022.02) de l’Associació Catalana de Municipis.
CAT
Ajuntament de Terrassa
Catalunya|Cataluña
Serveis d’auditoria de comptes de les societats mercantils dependents de l’Ajuntament de Terrassa sotmeses a auditoria obligatòria per la Llei 22/ 2015, d’auditoria de comptes o el seu reglament de desenvolupament, mitjançant l’Acord marc de serveis de col·laboració amb la intervenció en les actuacions d’auditoria pública i control financer de subvencions amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Expedient 2022.02) de l’Associació Catalana de Municipis.
Resumen del contrato
Serveis d’auditoria de comptes de les societats mercantils dependents de l’Ajuntament de Terrassa sotmeses a auditoria obligatòria per la Llei 22/ 2015, d’auditoria de comptes o el seu reglament de desenvolupament, mitjançant l’Acord marc de serveis de col·laboració amb la intervenció en les actuacions d’auditoria pública i control financer de subvencions amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Expedient 2022.02) de l’Associació Catalana de Municipis.
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
- Puntuació obtinguda en l’apartat de criteris subjectes a un judici de valor de l’Acord marc30%
- Preu70%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
118.800 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 08 jun 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 79212300
- ExpedienteAAMS-06793/2026
- Publicado15 may 2026

