CAT

Departament d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació

Catalunya|Cataluña

Pla accessibilitat edificis del DARPA

Resumen del contrato

Pla d'accessibilitat dels edificis del Departament d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació

📦

Lotes (9)

  • Pla accessibilitat edificis del DARPA (Lote 3)

    27.993 €

    Lot 3 Oficines Comarcals Girona

  • Pla accessibilitat edificis del DARPA (Lote 2)

    38.747 €

    Lot 2 Oficines Comarcals Barcelona

  • Pla accessibilitat edificis del DARPA (Lote 7)

    54.086 €

    Lot 7 Escoles

  • Pla accessibilitat edificis del DARPA (Lote 4)

    51.092 €

    Lot 4 Oficines Comarcals Lleida

  • Pla accessibilitat edificis del DARPA (Lote 1)

    50.370 €

    Lot 1 Serveis Centrals i Serveis Territorials

  • Pla accessibilitat edificis del DARPA (Lote 6)

    41.935 €

    Lot 6 Laboratoris

  • Pla accessibilitat edificis del DARPA (Lote 5)

    39.150 €

    Lot 5 Oficines Comarcals Tarragona i Terres de l'Ebre

  • Pla accessibilitat edificis del DARPA (Lote 8)

    47.373 €

    Lot 8 Escoles

  • Pla accessibilitat edificis del DARPA (Lote 9)

    24.183 €

    Lot 9 Granges cinegètiques, Piscifactories i Reserves caça

⚖️

Criterios de Adjudicación

  • S'atorgarà la màxima puntuació al licitador que formuli el preu més baix que sigui admissible
    50%
  • Altres titulacions.
    10%
  • Criteris de valoració sotmesos a judici de valor
    N/A
  • Experiència autors
    40%

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
39.150 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 09 feb 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 71245000
  • ExpedienteAG-2026-11
  • Publicado22 ene 2026
Pla accessibilitat edificis del DARPA | LicitaBot | LicitaBot