Inicio/Licitaciones Públicas/Tecnología Informática y Telecomunicaciones/AHC-2026-11 Servei de suport tècnic dels sistemes d'informació de l'AHC
CAT
Agència de l'Habitatge de Catalunya
Catalunya|Cataluña
AHC-2026-11 Servei de suport tècnic dels sistemes d'informació de l'AHC
Resumen del contrato
AHC-2026-11 Servei de suport tècnic dels sistemes d'informació de l'Agència de l'Habitatge de Catalunya
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Experiència del tècnic específic12%
- Preu50%
- Experiència del tècnic de 2n nivell de helpdesk estàndard10%
- Experiència de l'arquitecte DevOps14%
- Experiència del tècnic de 1r nivell de helpdesk8%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
- Experiència del tècnic de suport del lloc de treball6%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
961.704 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 27 oct 2025
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 72610000
- ExpedienteAHC-2026-11
- Publicado29 sept 2025

