Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Educación, Formación y Capacitación/Contracte de serveis de formació professional corresponent a l’especialitat SSCS0208 –Atenció sociosanitària a persones dependents en institucions socials, dins l’acció C2 – Taller d’Ocupació
CAT
Ajuntament de Vic
Catalunya|Cataluña
Contracte de serveis de formació professional corresponent a l’especialitat SSCS0208 –Atenció sociosanitària a persones dependents en institucions socials, dins l’acció C2 – Taller d’Ocupació
Resumen del contrato
prestació dels serveis de formació professional corresponent a l’especialitat SSCS0208 –Atenció sociosanitària a persones dependents en institucions socials, dins l’acció C2 – Taller d’Ocupació
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Preu80%
- Disponibilitat de mitjans material, que es disposi d’una aula de simulació sociosanitària20%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
26.270 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 15 ene 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 80530000
- ExpedienteAJT/20138/2025
- Publicado30 dic 2025

