Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Reparación y Mantenimiento/SERVEIS DE MANTENIMENT, CONSERVACIÓ I REPARACIÓ DELS EDIFICIS I DELS EQUIPAMENTS PÚBLICS GESTIONATS PER L’AJUNTAMENT DE VILADECANS.
CAT

Ajuntament de Viladecans

Catalunya|Cataluña

SERVEIS DE MANTENIMENT, CONSERVACIÓ I REPARACIÓ DELS EDIFICIS I DELS EQUIPAMENTS PÚBLICS GESTIONATS PER L’AJUNTAMENT DE VILADECANS.

Resumen del contrato

Serveis de manteniment, conservació i reparació dels edificis i equipaments públics gestionats per l’Ajuntament de Viladecans, mitjançant el foment de la contractació de persones amb dificultats particulars d’inserció al mercat laboral, la subcontractació amb centres especials de treball d’iniciativa social o empreses d’inserció, i amb mesures de contractació pública sostenibles.

📦

Lotes (3)

  • SERVEIS DE MANTENIMENT, CONSERVACIÓ I REPARACIÓ DELS EDIFICIS I DELS EQUIPAMENTS PÚBLICS GESTIONATS PER L’AJUNTAMENT DE VILADECANS. (Lote 1)

    1.073.148 €

    LOT 1: Servei de conservació i manteniment de la part arquitectònica o constructiva de l’equipament

  • SERVEIS DE MANTENIMENT, CONSERVACIÓ I REPARACIÓ DELS EDIFICIS I DELS EQUIPAMENTS PÚBLICS GESTIONATS PER L’AJUNTAMENT DE VILADECANS. (Lote 3)

    72.371 €

    Lot 3: Servei de conservació i manteniment de les instal·lacions fotovoltaiques

  • SERVEIS DE MANTENIMENT, CONSERVACIÓ I REPARACIÓ DELS EDIFICIS I DELS EQUIPAMENTS PÚBLICS GESTIONATS PER L’AJUNTAMENT DE VILADECANS. (Lote 2)

    158.708 €

    Lot 2: Servei de conservació i manteniment dels sistemes d’intrusió, detecció d’incendis i extinció per CO2

⚖️

Criterios de Adjudicación

  • Flux de treball pel manteniment correctiu dels avisos d’averia urgents fora d’horari laboral
    5%
  • Percentatge únic de descompte sobre els preus unitaris dels treballs de correctius extra
    18%
  • Oferta econòmica.
    27%
  • Formació anual del personal municipal
    5%
  • Qualitat ambiental de la flota de vehicles
    5%
  • Disposició de personal, eines/equips, vehicles, locals i oficines
    5%
  • Descripció de la proposta d’organització per realitzar el manteniment correctiu
    5%
  • Sistema informàtic per la gestió del manteniment.
    20%
  • Pla de funcionament del servei
    10%

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
158.708 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 18 mar 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 50610000
  • ExpedienteAPT/AGI/Contractació/2025/61- 46/2025/CSERV
  • Publicado09 mar 2026
SERVEIS DE MANTENIMENT, CONSERVACIÓ I REPARACIÓ DELS EDIFICIS I DELS EQUIPAMENTS PÚBLICS GESTIONATS PER L’AJUNTAMENT DE VILADECANS. | LicitaBot | LicitaBot