Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Educación, Formación y Capacitación/Servei d’impartició de les accions formatives subvencionades pel Servei Públic d’Ocupació de Catalunya (SOC) en el marc del programa de formació d'oferta en àrees prioritàries adreçades prioritàriament a persones treballadores desocupades (FOAP) corresponents a la convocatòria de 2025 (exp. X2025021200) i a l’itinerari “Activitats de Gestió Administrativa”
CAT

Ajuntament de Sant Andreu de la Barca

Catalunya|Cataluña

Servei d’impartició de les accions formatives subvencionades pel Servei Públic d’Ocupació de Catalunya (SOC) en el marc del programa de formació d'oferta en àrees prioritàries adreçades prioritàriament a persones treballadores desocupades (FOAP) corresponents a la convocatòria de 2025 (exp. X2025021200) i a l’itinerari “Activitats de Gestió Administrativa”

Resumen del contrato

L’objecte del contracte és la prestació del servei d’impartició de les accions formatives subvencionades pel Servei Públic d’Ocupació de Catalunya (SOC) en el marc del programa de formació d'oferta en àrees prioritàries adreçades prioritàriament a persones treballadores desocupades (FOAP) corresponents a la convocatòria de 2025 (exp. X2025021200) i a l’itinerari “Activitats de Gestió Administrativa” (exp. contractació B1332025000012). Les seves característiques són les que consten especificades en el plec de prescripcions tècniques (PPT).

📦

Lotes (9)

  • Servei d’impartició de les accions formatives subvencionades pel Servei Públic d’Ocupació de Catalunya (SOC) en el marc del programa de formació d'oferta en àrees prioritàries adreçades prioritàriament a persones treballadores desocupades (FOAP) corresponents a la convocatòria de 2025 (exp. X2025021200) i a l’itinerari “Activitats de Gestió Administrativa” (Lote 5)

    10.560 €

    Operacions administratives comercials

  • Servei d’impartició de les accions formatives subvencionades pel Servei Públic d’Ocupació de Catalunya (SOC) en el marc del programa de formació d'oferta en àrees prioritàries adreçades prioritàriament a persones treballadores desocupades (FOAP) corresponents a la convocatòria de 2025 (exp. X2025021200) i a l’itinerari “Activitats de Gestió Administrativa” (Lote 3)

    5920 €

    Enregistrament de dades

  • Servei d’impartició de les accions formatives subvencionades pel Servei Públic d’Ocupació de Catalunya (SOC) en el marc del programa de formació d'oferta en àrees prioritàries adreçades prioritàriament a persones treballadores desocupades (FOAP) corresponents a la convocatòria de 2025 (exp. X2025021200) i a l’itinerari “Activitats de Gestió Administrativa” (Lote 7)

    12.560 €

    Ofimàtica

  • Servei d’impartició de les accions formatives subvencionades pel Servei Públic d’Ocupació de Catalunya (SOC) en el marc del programa de formació d'oferta en àrees prioritàries adreçades prioritàriament a persones treballadores desocupades (FOAP) corresponents a la convocatòria de 2025 (exp. X2025021200) i a l’itinerari “Activitats de Gestió Administrativa” (Lote 9)

    1200 €

    Itinerari per a la igualtat de gènere, drets i deures laborals i transició ecològica

  • Servei d’impartició de les accions formatives subvencionades pel Servei Públic d’Ocupació de Catalunya (SOC) en el marc del programa de formació d'oferta en àrees prioritàries adreçades prioritàriament a persones treballadores desocupades (FOAP) corresponents a la convocatòria de 2025 (exp. X2025021200) i a l’itinerari “Activitats de Gestió Administrativa” (Lote 4)

    4000 €

    Gestió d'arxius

  • Servei d’impartició de les accions formatives subvencionades pel Servei Públic d’Ocupació de Catalunya (SOC) en el marc del programa de formació d'oferta en àrees prioritàries adreçades prioritàriament a persones treballadores desocupades (FOAP) corresponents a la convocatòria de 2025 (exp. X2025021200) i a l’itinerari “Activitats de Gestió Administrativa” (Lote 8)

    2400 €

    Bàsic prevenció de riscos laborals

  • Servei d’impartició de les accions formatives subvencionades pel Servei Públic d’Ocupació de Catalunya (SOC) en el marc del programa de formació d'oferta en àrees prioritàries adreçades prioritàriament a persones treballadores desocupades (FOAP) corresponents a la convocatòria de 2025 (exp. X2025021200) i a l’itinerari “Activitats de Gestió Administrativa” (Lote 6)

    5920 €

    Gestió operativa de tresoreria

  • Servei d’impartició de les accions formatives subvencionades pel Servei Públic d’Ocupació de Catalunya (SOC) en el marc del programa de formació d'oferta en àrees prioritàries adreçades prioritàriament a persones treballadores desocupades (FOAP) corresponents a la convocatòria de 2025 (exp. X2025021200) i a l’itinerari “Activitats de Gestió Administrativa” (Lote 1)

    5920 €

    Gestió auxiliar de personal

  • Servei d’impartició de les accions formatives subvencionades pel Servei Públic d’Ocupació de Catalunya (SOC) en el marc del programa de formació d'oferta en àrees prioritàries adreçades prioritàriament a persones treballadores desocupades (FOAP) corresponents a la convocatòria de 2025 (exp. X2025021200) i a l’itinerari “Activitats de Gestió Administrativa” (Lote 2)

    7920 €

    Registres comptables

⚖️

Criterios de Adjudicación

  • Preu
    20%
  • Hores d'experiència docent en el mòdul concret al que licita, durant els darrers cinc anys
    80%
  • Criteris de valoració sotmesos a judici de valor
    N/A

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
5920 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 24 feb 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 80530000
  • ExpedienteB1332025000012
  • Publicado10 feb 2026
Servei d’impartició de les accions formatives subvencionades pel Servei Públic d’Ocupació de Catalunya (SOC) en el marc del programa de formació d'oferta en ... | LicitaBot