Inicio/Licitaciones Públicas/Tecnología Informática y Telecomunicaciones/C-15/2025 - SUPORT MICROINFORMÀTIC A L’AUTORITAT DEL TRANSPORT METROPOLITÀ
CAT

Consorci de l'Autoritat del Transport Metropolità (ATM)

Catalunya|Cataluña

C-15/2025 - SUPORT MICROINFORMÀTIC A L’AUTORITAT DEL TRANSPORT METROPOLITÀ

Resumen del contrato

L’objectiu principal d’aquesta contractació de serveis és el suport a l’Àrea de Sistemes i Innovació de l’Autoritat del Transport Metropolità per a la prestació dels serveis de suport microinformàtic dins la pròpia ATM, que és necessari donat l’elevat número d’usuaris als que s’ha de donar suport i a les càrregues de treball a les quals està sotmès l’equip de l’Àrea. També és considerable l’increment de nous projectes a implantar a l’ATM i que s’han de prestar en paral·lel al suport microinformàtic bàsic així com el suport a altres projectes ja en funcionament en l’àmbit de sistemes. La constant evolució dels sistemes de l’ATM i el seu increment en complexitat fan necessari la contractació d’un reforç a l’Àrea de Sistemes i Innovació de serveis microinformàtics.

📦

Lotes (1)

  • SERVEI MANTENIMENT I REPARACIÓ DE VEHICLES INDUSTRIALS (Lote 0)

    44.560 €
⚖️

Criterios de Adjudicación

  • Resta de criteris de valoració automàtica
    6%
  • Preu
    51%
  • Criteris de valoració sotmesos a judici de valor
    20%
  • Criteris de valoració sotmesos a judici de valor
    23%

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
315.415 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 08 ene 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 72610000
  • ExpedienteC-15/2025
  • Publicado27 nov 2025
C-15/2025 - SUPORT MICROINFORMÀTIC A L’AUTORITAT DEL TRANSPORT METROPOLITÀ | LicitaBot | LicitaBot