Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Arquitectura, Construcción, Ingeniería e Inspección/SERVEIS DE DETERMINACIONS ANALÍTIQUES DE DIFERENTS PARÀMETRES EN AIGÜES PEL LABORATORI DE L’EMPRESA MUNICIPAL MIXTA D’AIGÜES DE TARRAGONA, SA (EMATSA)
CAT
Empresa Municipal Mixta d'Aigües de Tarragona, SA
Catalunya|Cataluña
SERVEIS DE DETERMINACIONS ANALÍTIQUES DE DIFERENTS PARÀMETRES EN AIGÜES PEL LABORATORI DE L’EMPRESA MUNICIPAL MIXTA D’AIGÜES DE TARRAGONA, SA (EMATSA)
Resumen del contrato
L'objecte del present contracte son els serveis de determinacions analítiques de diferents paràmetres en aigües pel laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona (EMATSA), d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte.
📦
Lotes (5)
SERVEIS DE DETERMINACIONS ANALÍTIQUES DE DIFERENTS PARÀMETRES EN AIGÜES PEL LABORATORI DE L’EMPRESA MUNICIPAL MIXTA D’AIGÜES DE TARRAGONA, SA (EMATSA) (Lote 3)
10.625 €Radioactivitat en aigua de consum i continental (Radionúclids Naturals)
SERVEIS DE DETERMINACIONS ANALÍTIQUES DE DIFERENTS PARÀMETRES EN AIGÜES PEL LABORATORI DE L’EMPRESA MUNICIPAL MIXTA D’AIGÜES DE TARRAGONA, SA (EMATSA) (Lote 2)
48.000 €Nous compostos orgànics inclosos al RD 3/2023
SERVEIS DE DETERMINACIONS ANALÍTIQUES DE DIFERENTS PARÀMETRES EN AIGÜES PEL LABORATORI DE L’EMPRESA MUNICIPAL MIXTA D’AIGÜES DE TARRAGONA, SA (EMATSA) (Lote 1)
54.050 €Compostos orgànics en aigües de consum d’acord al RD 3/2023
SERVEIS DE DETERMINACIONS ANALÍTIQUES DE DIFERENTS PARÀMETRES EN AIGÜES PEL LABORATORI DE L’EMPRESA MUNICIPAL MIXTA D’AIGÜES DE TARRAGONA, SA (EMATSA) (Lote 4)
14.700 €Radioactivitat en aigua de consum, segons RD 314/2016
SERVEIS DE DETERMINACIONS ANALÍTIQUES DE DIFERENTS PARÀMETRES EN AIGÜES PEL LABORATORI DE L’EMPRESA MUNICIPAL MIXTA D’AIGÜES DE TARRAGONA, SA (EMATSA) (Lote 5)
18.900 €Diversos paràmetres en aigua de diàlisi i aigua residual
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
54.050 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 13 nov 2025
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 71900000
- ExpedienteC049_25
- Publicado07 nov 2025

