Inicio/Licitaciones Públicas/Equipamiento y Artículos Médicos, Farmacéuticos y de Higiene Personal/C6103-08-2026-026 Subm, instal·lació i posada en funcionament d'un equip per a la quantificació no invasiva de la fibrosi
CAT

Consorci Hospitalari de Vic

Catalunya|Cataluña

C6103-08-2026-026 Subm, instal·lació i posada en funcionament d'un equip per a la quantificació no invasiva de la fibrosi

Resumen del contrato

Subministrament, instal·lació i posada en funcionament d'un equip per a la quantificació no invasiva de la fibrosi i la esteatosi hepàtica per al Servei Digestiu del CHV

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
99.571 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 28 jul 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoNegociado con publicidad
  • TipoServicios
  • CategoríaCPV 33100000
  • ExpedienteC6103-08-2026-026
  • Publicado13 jul 2026
C6103-08-2026-026 Subm, instal·lació i posada en funcionament d'un equip per a la quantificació no invasiva de la fibrosi | LicitaBot | LicitaBot