Inicio/Licitaciones Públicas/Equipamiento y Artículos Médicos, Farmacéuticos y de Higiene Personal/CES-0726-107 CONTRACTACIÓ ESPECÍFICA DEL SUBMINISTRAMENT DE KITS, XIPS I REACTIUS DE LABORATORI COMPATIBLES AMB L’EQUIP CHROMIUM X I L’EQUIP XENIUM PER ALS LABORATORIS D’INVESTIGACIÓ DE LA FUNDACIÓ INSTITUT DE RECERCA BIOMÈDICA (IRB BARCELONA), EN EL MARC D’HOMOLOGACIÓ DE PROVEÏDORS PER AL SISTEMA DINÀMIC D’ADQUISICIÓ (SDA) PER AL SUBMINISTRAMENT DE MATERIAL DE LABORATORI (EXP. 23/02), PROMOGUT PEL CONSORCI DE SERVEIS UNIVERSITARIS DE CATALUNYA (CSUC)
CAT
Fundació Institut de Recerca Biomèdica (IRB Barcelona)
Catalunya|Cataluña
CES-0726-107 CONTRACTACIÓ ESPECÍFICA DEL SUBMINISTRAMENT DE KITS, XIPS I REACTIUS DE LABORATORI COMPATIBLES AMB L’EQUIP CHROMIUM X I L’EQUIP XENIUM PER ALS LABORATORIS D’INVESTIGACIÓ DE LA FUNDACIÓ INSTITUT DE RECERCA BIOMÈDICA (IRB BARCELONA), EN EL MARC D’HOMOLOGACIÓ DE PROVEÏDORS PER AL SISTEMA DINÀMIC D’ADQUISICIÓ (SDA) PER AL SUBMINISTRAMENT DE MATERIAL DE LABORATORI (EXP. 23/02), PROMOGUT PEL CONSORCI DE SERVEIS UNIVERSITARIS DE CATALUNYA (CSUC)
Resumen del contrato
L'objecte del present procediment és adquirir material consumible corresponent a kits, xips i reactius de laboratori compatibles amb l’equip Chromium X i l’equip Xenium per als laboratoris d’investigació de la Fundació Institut de Recerca Biomèdica (IRB Barcelona).
📦
Lotes (2)
CES-0726-107 CONTRACTACIÓ ESPECÍFICA DEL SUBMINISTRAMENT DE KITS, XIPS I REACTIUS DE LABORATORI COMPATIBLES AMB L’EQUIP CHROMIUM X I L’EQUIP XENIUM PER ALS LABORATORIS D’INVESTIGACIÓ DE LA FUNDACIÓ INSTITUT DE RECERCA BIOMÈDICA (IRB BARCELONA), EN EL MARC D’HOMOLOGACIÓ DE PROVEÏDORS PER AL SISTEMA DINÀMIC D’ADQUISICIÓ (SDA) PER AL SUBMINISTRAMENT DE MATERIAL DE LABORATORI (EXP. 23/02), PROMOGUT PEL CONSORCI DE SERVEIS UNIVERSITARIS DE CATALUNYA (CSUC) (Lote 2)
435.895 €Kits, xips i reactius (consumibles) corresponents per a l'equip Xenium
CES-0726-107 CONTRACTACIÓ ESPECÍFICA DEL SUBMINISTRAMENT DE KITS, XIPS I REACTIUS DE LABORATORI COMPATIBLES AMB L’EQUIP CHROMIUM X I L’EQUIP XENIUM PER ALS LABORATORIS D’INVESTIGACIÓ DE LA FUNDACIÓ INSTITUT DE RECERCA BIOMÈDICA (IRB BARCELONA), EN EL MARC D’HOMOLOGACIÓ DE PROVEÏDORS PER AL SISTEMA DINÀMIC D’ADQUISICIÓ (SDA) PER AL SUBMINISTRAMENT DE MATERIAL DE LABORATORI (EXP. 23/02), PROMOGUT PEL CONSORCI DE SERVEIS UNIVERSITARIS DE CATALUNYA (CSUC) (Lote 1)
557.124 €Kits, xips i reactius (consumibles) corresponents per a l'equip Chromium X
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Termini de reducció25%
- Preu50%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
- Reducció en percentatge25%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
557.124 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 20 jul 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoServicios
- CategoríaCPV 33696500
- ExpedienteCES-0726-107
- Publicado05 ago 2026

