Inicio/Licitaciones Públicas/Maquinaria, Aparatos, Equipo y Consumibles Eléctricos/Contracte específic SDA 25/80 del CSUC, Subministrament i instal·lació per renovar SAI al CPD de l’Edifici VX, del Campus Nord de la UPC
CAT
UPCnet Tech, S.L.
Catalunya|Cataluña
Contracte específic SDA 25/80 del CSUC, Subministrament i instal·lació per renovar SAI al CPD de l’Edifici VX, del Campus Nord de la UPC
Resumen del contrato
Contracte específic SDA 25/80 del CSUC, Subministrament i instal·lació per renovar SAI al CPD de l’Edifici VX, del Campus Nord de la Universitat Politècnica de Catalunya
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Resta de criteris de valoració automàticaN/A
- Preu60%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valor40%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
22.000 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 03 ago 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoServicios
- CategoríaCPV 31154000
- ExpedienteCES-LIC-2026-47
- Publicado29 jul 2026

