Inicio/Licitaciones Públicas/Paquetes de Software y Sistemas de Información/contractació basada en l’Acord Marc de subministrament de solucions i serveis gestionats de seguretat TIC (Exp. 1431-0003/2025) del Consorci Localret, pel subministrament de llicències en mode subscripció (pagament per ús) de la llicència del producte Trend Micro Cloud Email Gateway Protection (comercialitzat actualment sota la denominació Trend Micro Email Security), com a passarel·la de seguretat per al correu electrònic corporatiu, en concret, del Lot 1 –Solucions de seguretat TIC incloses...
CAT
Ajuntament de Reus
Catalunya|Cataluña
contractació basada en l’Acord Marc de subministrament de solucions i serveis gestionats de seguretat TIC (Exp. 1431-0003/2025) del Consorci Localret, pel subministrament de llicències en mode subscripció (pagament per ús) de la llicència del producte Trend Micro Cloud Email Gateway Protection (comercialitzat actualment sota la denominació Trend Micro Email Security), com a passarel·la de seguretat per al correu electrònic corporatiu, en concret, del Lot 1 –Solucions de seguretat TIC incloses...
Resumen del contrato
És la contractació basada en l’Acord Marc de subministrament de solucions i serveis gestionats de seguretat TIC (Exp. 1431-0003/2025) del Consorci Localret, pel subministrament de llicències en mode subscripció (pagament per ús) de la llicència del producte Trend Micro Cloud Email Gateway Protection (comercialitzat actualment sota la denominació Trend Micro Email Security), com a passarel·la de seguretat per al correu electrònic corporatiu, en concret, del Lot 1 –Solucions de seguretat TIC incloses al Catàleg de Productes i Serveis de Seguretat de les Tecnologies de la Informació i la Comunicació (CPSTIC) del Centre Criptològic Nacional (CCN).
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
79.610 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 18 ago 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoServicios
- CategoríaCPV 48000000
- ExpedienteCONSUB-0212/2026
- Publicado11 ago 2026

