Inicio/Licitaciones Públicas/Construcción y Obras de Ingeniería Civil/Obres de primera intervenció per a la resolució d’incidències a les instal·lacions de subestacions elèctriques i mitja tensió de la xarxa de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref. POS129/25)
CAT
Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya
Catalunya|Cataluña
Obres de primera intervenció per a la resolució d’incidències a les instal·lacions de subestacions elèctriques i mitja tensió de la xarxa de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref. POS129/25)
Resumen del contrato
Obres de primera intervenció per a la resolució d’incidències a les instal·lacions de subestacions elèctriques i mitja tensió de la xarxa de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref. POS129/25)
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Coneixement de la zona d’actuació1%
- Oferta en concepte d’ampliació del termini de garantia de l’obra20%
- Oferta en concepte de menor termini de donar resposta10%
- Preu60%
- Oferta en concepte de qualitat social basada en les condicions laborals dels treballadors7%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
- Oferta en concepte de condicions mediambientals a l’execució del contracte2%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
430.096 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 13 feb 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoSuministros
- CategoríaCPV 45234170
- ExpedienteCONTR/2025/0000000280
- Publicado19 ene 2026

