Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Reparación y Mantenimiento/Servei de manteniment integral dels ascensors de la xarxa de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref:PO87/25)
CAT

Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya

Catalunya|Cataluña

Servei de manteniment integral dels ascensors de la xarxa de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref:PO87/25)

Resumen del contrato

Servei de manteniment integral dels ascensors de la xarxa de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref:PO87/25)

⚖️

Criterios de Adjudicación

  • Preu
    50%
  • Millores en els paràmetres del servei
    35%
  • Equip d’execució del servei
    2%
  • Reducció del termini (en dies) de reposició de l’estoc mínim exclusiu per FGC
    5%
  • Resta de criteris de valoració automàtica
    1%
  • Resta de criteris de valoració automàtica
    5%
  • Condicions mediambientals a l’execució del contracte
    2%
  • Criteris de valoració sotmesos a judici de valor
    N/A

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
302.080 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 22 sept 2025
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 50750000
  • ExpedienteCONTR/2025/0000000332
  • Publicado16 sept 2025
Servei de manteniment integral dels ascensors de la xarxa de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref:PO87/25) | LicitaBot | LicitaBot