Inicio/Licitaciones Públicas/Construcción y Obras de Ingeniería Civil/Obres puntuals de moviment de terres i estabilització de terraplens a diversos punts de les línies metropolitanes de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (ref. POS25/26)
CAT
Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya
Catalunya|Cataluña
Obres puntuals de moviment de terres i estabilització de terraplens a diversos punts de les línies metropolitanes de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (ref. POS25/26)
Resumen del contrato
Obres puntuals de moviment de terres i estabilització de terraplens a diversos punts de les línies metropolitanes de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (ref. POS25/26)
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Oferta en concepte de baixa a aplicar al quadre de preus unitaris de l’Annex 1 del PPT50%
- Coneixement de la zona d’actuació5%
- Oferta en concepte de menor termini de resposta (en hores) davant d’una incidència amb un equip mínim de 3 treballadors20%
- Oferta en concepte de qualitat social basada en les condicions laborals dels treballadors11%
- Oferta en concepte d’ampliació del termini de garantia de l’obra (en mesos)10%
- Oferta en concepte de l’equip per a l’execució dels treballs2%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
- Oferta en concepte de condicions mediambientals a l’execució del contracte2%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
237.080 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 24 mar 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoSuministros
- CategoríaCPV 45112500
- ExpedienteCONTR/2025/0000000691
- Publicado26 feb 2026

