Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Arquitectura, Construcción, Ingeniería e Inspección/Servei d'assistència tècnica pel Projecte constructiu de redacció del Pla d’implantació de l’accessibilitat: adaptació dels paviments de les andanes i vestíbuls existents al nou Codi d’accessibilitat segons Decret 209/2023 de 28 de novembre (Part 1), i pel Projecte de redacció d’Inventaris de materials i equipaments (Part 2) de les estacions de les Línies Metropolitanes, cremallera de Montserrat, funiculars, aparcaments, naus i tallers de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref.POS17/26)
CAT
Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya
Catalunya|Cataluña
Servei d'assistència tècnica pel Projecte constructiu de redacció del Pla d’implantació de l’accessibilitat: adaptació dels paviments de les andanes i vestíbuls existents al nou Codi d’accessibilitat segons Decret 209/2023 de 28 de novembre (Part 1), i pel Projecte de redacció d’Inventaris de materials i equipaments (Part 2) de les estacions de les Línies Metropolitanes, cremallera de Montserrat, funiculars, aparcaments, naus i tallers de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref.POS17/26)
Resumen del contrato
Servei d'assistència tècnica pel Projecte constructiu de redacció del Pla d’implantació de l’accessibilitat: adaptació dels paviments de les andanes i vestíbuls existents al nou Codi d’accessibilitat segons Decret 209/2023 de 28 de novembre (Part 1), i pel Projecte de redacció d’Inventaris de materials i equipaments (Part 2) de les estacions de les Línies Metropolitanes, cremallera de Montserrat, funiculars, aparcaments, naus i tallers de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref. POS17/26)
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Preu49%
- Experiència de l’Autor/a de Projecte com a titulat10%
- Oferta en concepte de menor termini total d’execució del servei de redacció dels Projectes Constructius (en setmanes)20%
- Oferta en concepte de qualitat social basada en criteris d’igualtat de gènere5%
- Oferta en concepte de qualitat social basada en les condicions laborals dels treballadors11%
- Coneixement de la zona d’actuació5%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
58.814 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 11 mar 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 71242000
- ExpedienteCONTR/2025/0000000692
- Publicado24 feb 2026

