Inicio/Licitaciones Públicas/Prendas de Vestir, Calzado, Artículos de Equipaje y Accesorios/Contractació del subministrament de materials per a la botiga de l’estació de muntanya de La Molina (Ref. NS41/26)
CAT
Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya
Catalunya|Cataluña
Contractació del subministrament de materials per a la botiga de l’estació de muntanya de La Molina (Ref. NS41/26)
Resumen del contrato
Contractació del subministrament de materials per a la botiga de l’estació de muntanya de La Molina (Ref. NS41/26)
📦
Lotes (2)
Contractació del subministrament de materials per a la botiga de l’estació de muntanya de La Molina (Ref. NS41/26) (Lote 002)
34.000 €Roba i material marxandatge LM
Contractació del subministrament de materials per a la botiga de l’estació de muntanya de La Molina (Ref. NS41/26) (Lote 001)
25.000 €Roba i complements esquí LM
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Preu50%
- Reducció termini de subministrament urgent15%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
- Resta de criteris de valoració automàtica4%
- Reducció termini de subministrament no urgent15%
- Ampliació del període de garantia del producte15%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
25.000 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 20 may 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoNegociado con publicidad
- TipoServicios
- CategoríaCPV 18412000
- ExpedienteCONTR/2026/0000000206
- Publicado14 may 2026

