Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Reparación y Mantenimiento/Contractació del servei de renovació, modernització i manteniment preventiu, correctiu i normatiu dels aparells elevadors dels edificis municipals de Sant Vicenç dels Horts.
CAT

Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts

Catalunya|Cataluña

Contractació del servei de renovació, modernització i manteniment preventiu, correctiu i normatiu dels aparells elevadors dels edificis municipals de Sant Vicenç dels Horts.

Resumen del contrato

La prestació del servei té com a principal finalitat la renovació, modernització, adequació, manteniment i la conservació dels aparells elevadors i plataformes instal·lades en els equipaments i edificis municipals de Sant Vicenç dels Horts per mantenir el nivell tècnic de les instal·lacions, prevenint possibles avaries i realitzant, quan procedeixi, els manteniments normatius, preventius i correctius, d’acord amb l’establert a la ITC AEM 1, recollida al Reial Decret 355/2024, de 2 d’abril, i resta de normativa aplicable. Aquesta contractació inclou tots els treballs i materials necessaris i complementaris per: - Execució del servei de manteniment i tots aquells necessaris per a la correcta execució del contracte. - Adequació dels elevadors a la ITC AEM 1, recollida al Reial Decret 355/2024, de 2 d’abril. - Modernització / adequació del quadre de maniobra, control i porta de cabina de l’ascensor dels elevadors del Molí dels Frares, Casa de la Vila i el Ca l’Aragall.

⚖️

Criterios de Adjudicación

  • Criteris de valoració sotmesos a judici de valor
    27%
  • Preu
    25%
  • Resta de criteris de valoració automàtica
    48%

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
136.398 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 16 sept 2025
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 50750000
  • ExpedienteCTON2025000018
  • Publicado24 oct 2025
Contractació del servei de renovació, modernització i manteniment preventiu, correctiu i normatiu dels aparells elevadors dels edificis municipals de Sant Vi... | LicitaBot