Inicio/Licitaciones Públicas/Tecnología Informática y Telecomunicaciones/Expedient CTTI-2026-105 - Servei Construcció, Manteniment i Gestió de La Plataforma de Gestió dels Processos Econòmic Financers i de Contractació de l’Agència Catalana de l’Aigua, contracte específic de l’SDA per a l’adhesió de proveïdors per a la contractació des serveis de definició, gestió, construcció, manteniment i operació, i el suport a les solucions TIC (Exp. CTTI-2025-96).
CAT
Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació de la Generalitat de Catalunya (CTTI)
Catalunya|Cataluña
Expedient CTTI-2026-105 - Servei Construcció, Manteniment i Gestió de La Plataforma de Gestió dels Processos Econòmic Financers i de Contractació de l’Agència Catalana de l’Aigua, contracte específic de l’SDA per a l’adhesió de proveïdors per a la contractació des serveis de definició, gestió, construcció, manteniment i operació, i el suport a les solucions TIC (Exp. CTTI-2025-96).
Resumen del contrato
L’objecte del contracte és la prestació de serveis de construcció i manteniment de sistemes d’informació i aplicacions, i la gestió de la seva plataforma per a la realització d’un servei de definició, desenvolupament, implantació i manteniment de diferents aplicacions informàtiques que inclou les activitats de serveis d’assessorament per l’evolució i modernització de les Solucions TIC relacionades amb la gestió econòmica i amb la gestió d’expedients econòmics i que donen cobertura a les necessitats de gestionar de manera integrada les activitats econòmiques i contractuals de l’organització.
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Preu20%
- Resta de criteris de valoració automàtica31%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valor49%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
1.750.913 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 08 may 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 72212900
- ExpedienteCTTI-2026-105
- Publicado20 abr 2026

