Inicio/Licitaciones Públicas/Tecnología Informática y Telecomunicaciones/CTTI-2026-155 Servei de mineria de processos aplicada al GEEC
CAT

Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació de la Generalitat de Catalunya (CTTI)

Catalunya|Cataluña

CTTI-2026-155 Servei de mineria de processos aplicada al GEEC

Resumen del contrato

L'objecte de la licitació és la contractació dels serveis de construcció, implantació i gestió de plataforma associats a disposar del anàlisi de processos del Gestor Electrònic d'Expedients de Contractació (GEEC) amb l'eina corporativa de mineria de processos Celonis.

⚖️

Criterios de Adjudicación

  • Preu
    47%
  • Resta de criteris de valoració automàtica
    53%
  • Criteris de valoració sotmesos a judici de valor
    N/A

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
45.000 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 13 jul 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 72212900
  • ExpedienteCTTI-2026-155
  • Publicado02 jul 2026
CTTI-2026-155 Servei de mineria de processos aplicada al GEEC | LicitaBot | LicitaBot