Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Educación, Formación y Capacitación/ERPC-2026-39 - Servei de formació sobre el responsable del contracte
CAT

Energies Renovables Públiques de Catalunya, SAU

Catalunya|Cataluña

ERPC-2026-39 - Servei de formació sobre el responsable del contracte

Resumen del contrato

L'objecte del contracte basat en l'Acord Marc de serveis jurídics per a L'Energètica i les seves empreses participades és el servei de formació relativa a la figura de responsable del contracte, adreçada a l'equip directiu de L'Energètica.

⚖️

Criterios de Adjudicación

  • Criteris de valoració sotmesos a judici de valor
    N/A
  • oferta econòmica
    49%
  • Resta de criteris de valoració automàtica
    51%

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
3500 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 10 abr 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 80510000
  • ExpedienteERPC-2026-39
  • Publicado25 mar 2026
ERPC-2026-39 - Servei de formació sobre el responsable del contracte | LicitaBot | LicitaBot