Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Arquitectura, Construcción, Ingeniería e Inspección/F25.058CN - SERVEIS D'ESTUDI EPIGENÈTIC/METILACIÓ PELS PROJECTES RECERCA PID2023-151492OB-I00 I 101248668, EN FUNCIÓ DE LES NECESSITATS DE LA FRCB-IDIBAPS
CAT
Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer
Catalunya|Cataluña
F25.058CN - SERVEIS D'ESTUDI EPIGENÈTIC/METILACIÓ PELS PROJECTES RECERCA PID2023-151492OB-I00 I 101248668, EN FUNCIÓ DE LES NECESSITATS DE LA FRCB-IDIBAPS
Resumen del contrato
Serveis d’estudi de la metilació a tot el genoma, pels projectes de recerca PID2023-151492OB-I00 “impacto biologico y clínico de la memoria epigenética y la dinámica evolutiva en los linfomas de las celulas del manto” i 101248668 “Translating Epigenetic Memory into Personalized Prognostic Solutions for Chronic Lymphocytic Leukemia”, en funció de les necessitats de la Fundació de Recerca Clínic Barcelona-Institut d’Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer (en endavant, FRCB-IDIBAPS), segons característiques tècniques i condicions definides en el Plec de Prescripcions Tècniques (PPT).
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
160.000 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 23 feb 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 71900000
- ExpedienteF25.058CN
- Publicado11 mar 2026

