Inicio/Licitaciones Públicas/C.253390/Hotel Peninsular/Allotjament entrada29/4/26 sortida 30/4/2026 (1nit) Sr. Ester VilapriñoTerre-Seminari titulat Més enllà del poder estadísticen el disseny dassajos clínics-Al grup eXiT, peròobert a tota la comunitat de recerca. Sala dactes
CAT
Universitat de Girona
Catalunya|Cataluña
C.253390/Hotel Peninsular/Allotjament entrada29/4/26 sortida 30/4/2026 (1nit) Sr. Ester VilapriñoTerre-Seminari titulat Més enllà del poder estadísticen el disseny dassajos clínics-Al grup eXiT, peròobert a tota la comunitat de recerca. Sala dactes
Resumen del contrato
C.253390/Hotel Peninsular/Allotjament entrada29/4/26 sortida 30/4/2026 (1nit) Sr. Ester VilapriñoTerre-Seminari titulat Més enllà del poder estadísticen el disseny dassajos clínics-Al grup eXiT, peròobert a tota la comunitat de recerca. Sala dactes
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
97 €
Plazo de presentación
Sin especificar
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto simplificado
- TipoObras
- CategoríaCPV 55110000
- ExpedienteF920845
- Publicado28 ago 2026

