Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Reparación y Mantenimiento/FS249_2025 manteniment dels bufadors del biologic EDAR
CAT

Figueres de Serveis, SA

Catalunya|Cataluña

FS249_2025 manteniment dels bufadors del biologic EDAR

Resumen del contrato

FS249_2025 contractació, mitjançant procediment negociat sense publicitat, del manteniment predictiu, preventiu i correctiu i subministrament de fungibles del sistema de bufadors del biològic de l’Estació Depuradora d’Aigües Residuals EDAR de Figueres.

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
48.750 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 18 sept 2025
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoNegociado con publicidad
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 50510000
  • ExpedienteFS249_2025
  • Publicado23 sept 2025
FS249_2025 manteniment dels bufadors del biologic EDAR | LicitaBot | LicitaBot