Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios Comerciales, de Gestión, Asesoría, Marketing y Seguridad/FUB202606: servei d'assessorament especialitzat i expert de preparació i organització de tallers presencials per al projecte ANGUILLAMED del CERM de la Universitat de Vic-Universitat Central de Catalunya
CAT

Fundació Universitària Balmes

Catalunya|Cataluña

FUB202606: servei d'assessorament especialitzat i expert de preparació i organització de tallers presencials per al projecte ANGUILLAMED del CERM de la Universitat de Vic-Universitat Central de Catalunya

Resumen del contrato

Constitueix l’objecte del contracte els serveis especialitzats de preparació i organització de tallers presencials (període 2026-2027) vinculats a la segona fase del projecte ANGUILLAMED.

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
3898 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 18 jul 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoNegociado con publicidad
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 79951000
  • ExpedienteFUB202606
  • Publicado21 jul 2026
FUB202606: servei d'assessorament especialitzat i expert de preparació i organització de tallers presencials per al projecte ANGUILLAMED del CERM de la Unive... | LicitaBot