CAT

Departament d'Interior i Seguretat Pública

Catalunya|Cataluña

Subministrament de material de rescat SAR per MAER

Resumen del contrato

Subministrament de material de rescat SAR per als mitjans aeris de la Direcció General de Prevenció, Extinció d'Incendis i Salvaments (DGPEIS)

📦

Lotes (7)

  • Subministrament de material de rescat SAR per MAER (Lote 4)

    9240 €

    Subministrament de 4 matalassos per immobilització de víctimes amb sistema de buit, compatibles amb llitera tipus B

  • Subministrament de material de rescat SAR per MAER (Lote 7)

    26.166 €

    Subministrament de material complementari per maniobres en operacions SAR

  • Subministrament de material de rescat SAR per MAER (Lote 2)

    27.960 €

    Subministrament de 8 matalassos per immobilització de víctimes amb sistema de buit, compatibles amb llitera tipus A

  • Subministrament de material de rescat SAR per MAER (Lote 3)

    49.371 €

    Subministrament de 4 lliteres tipus B

  • Subministrament de material de rescat SAR per MAER (Lote 5)

    74.883 €

    Subministrament de 19 cascs per operadors de vol

  • Subministrament de material de rescat SAR per MAER (Lote 6)

    13.293 €

    Subministrament de material per a operadors de grua

  • Subministrament de material de rescat SAR per MAER (Lote 1)

    54.451 €

    Subministrament de 8 lliteres tipus A

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
54.451 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 27 nov 2025
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoServicios
  • CategoríaCPV 35000000
  • ExpedienteIT-2026-25
  • Publicado30 oct 2025
Subministrament de material de rescat SAR per MAER | LicitaBot | LicitaBot