CAT

Ajuntament del Masnou

Catalunya|Cataluña

Serveis prestats pel cinema La Calandria

Resumen del contrato

Serveis a la sala de cinema La Calandria del Masnou, el servei de lloguer de sala per a esdeveniments organitzats per l'ajuntament, així com el servei de difusió i inserció de publicitat institucional.

📦

Lotes (2)

  • Serveis prestats pel cinema La Calandria (Lote 1)

    63.400 €

    Servei de lloguer de l'espai de la sala de cinema de La Calàndria

  • Serveis prestats pel cinema La Calandria (Lote 2)

    24.000 €

    Servei de difusió i inserció de publicitat institucional

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
63.400 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 21 may 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoNegociado con publicidad
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 92100000
  • ExpedienteLIC 18/2026
  • Publicado06 may 2026
Serveis prestats pel cinema La Calandria | LicitaBot | LicitaBot