Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Reparación y Mantenimiento/Manteniment de les instal·lacions de climatització, calefacció. aigua calenta sanitària, solar tèrmica i cambres frigoríficques
CAT
Ajuntament del Masnou
Catalunya|Cataluña
Manteniment de les instal·lacions de climatització, calefacció. aigua calenta sanitària, solar tèrmica i cambres frigoríficques
Resumen del contrato
Manteniment de les instal·lacions de climatització, calefacció. aigua calenta sanitària, solar tèrmica i cambres frigorífiques dels equipaments municipals del Masnou i cambres de fred del mercat municipal.
📦
Lotes (3)
Manteniment de les instal·lacions de climatització, calefacció. aigua calenta sanitària, solar tèrmica i cambres frigoríficques (Lote 3)
7438 €Servei de manteniment de les instal·lacions de les cambres frigorífiques dels equipaments municipals
Manteniment de les instal·lacions de climatització, calefacció. aigua calenta sanitària, solar tèrmica i cambres frigoríficques (Lote 2)
36.364 €Servei de manteniment de les instal·lacions de calefacció, aigua calenta sanitària i solar tèrmica dels equipaments municipals.
Manteniment de les instal·lacions de climatització, calefacció. aigua calenta sanitària, solar tèrmica i cambres frigoríficques (Lote 1)
71.074 €Servei de manteniment de les instal·lacions de climatització dels equipaments municipals
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
- Resta de criteris de valoració automàtica10%
- Formació anual del personal municipal5%
- Descompte en el preu del material P210%
- Resta de criteris de valoració automàtica15%
- Proposta econòmica del servei de manteniment preventiu P135%
- Proposta econòmica del servei de manteniment correctiu P225%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
71.074 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 24 nov 2025
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 50730000
- ExpedienteLIC 9/2025
- Publicado06 nov 2025

