Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios Comerciales, de Gestión, Asesoría, Marketing y Seguridad/NSP 26/0233 - SERVEI DE SUPORT EN DISSENY GRÀFIC I MULTIMÈDIA
CAT
Fundació de Gestió Sanitària de l'Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Catalunya|Cataluña
NSP 26/0233 - SERVEI DE SUPORT EN DISSENY GRÀFIC I MULTIMÈDIA
Resumen del contrato
Servei de suport en disseny gràfic i multimèdia
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Veure documentació publicada50%
- Veure documentació publicada20%
- Veure documentació publicada30%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
179.525 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 08 may 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoNegociado con publicidad
- TipoObras
- CategoríaCPV 79822500
- ExpedienteNSP 26/0233
- Publicado22 may 2026

