Inicio/Licitaciones Públicas/Construcción y Obras de Ingeniería Civil/Execució de les obres. Condicionament del pas de Comiols a l’L-512 del PK 1+250 al 7+460 (Vall-llebrera). Artesa de Segre. Clau: AL-02134.1.F1
CAT
Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU
Catalunya|Cataluña
Execució de les obres. Condicionament del pas de Comiols a l’L-512 del PK 1+250 al 7+460 (Vall-llebrera). Artesa de Segre. Clau: AL-02134.1.F1
Resumen del contrato
Execució de les obres. Condicionament del pas de Comiols a l’L-512 del PK 1+250 al 7+460 (Vall-llebrera). Artesa de Segre. Clau: AL-02134.1.F1
📦
Lotes (2)
Execució de les obres. Condicionament del pas de Comiols a l’L-512 del PK 1+250 al 7+460 (Vall-llebrera). Artesa de Segre. Clau: AL-02134.1.F1 (Lote 2)
729.800 €Execució de les obres. Condicionament del pas de Comiols a l’L-512 del PK 1+250 al 7+460 (Vall-llebrera). Artesa de Segre. Clau: AL-02134.1.F1 (Lot 2)
Execució de les obres. Condicionament del pas de Comiols a l’L-512 del PK 1+250 al 7+460 (Vall-llebrera). Artesa de Segre. Clau: AL-02134.1.F1 (Lote 1)
17.165.906 €Execució de les obres. Condicionament del pas de Comiols a l’L-512 del PK 1+250 al 7+460 (Vall-llebrera). Artesa de Segre. Clau: AL-02134.1.F1 (Lot 1)
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Memòria37%
- Compromís social3%
- Preu30%
- Compromís d’utilització de pintures amb etiqueta ecològica. No aplica1%
- Compromís sobre emissions CO2eq en transport de materials8%
- Aplicació de la metodologia BIM4%
- Experiència del perfil del Cap d’Obra8%
- Compromís sobre els nivells de subcontractació en l’execució del contracte. No aplica2%
- Compromís sobre Declaracions Ambientals de Producte (DAP)2%
- Metodologies de qualitat, medi ambient i seguretat i salut3%
- Compromís d’utilització de fusta certificada. No aplica1%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
17.165.906 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 12 mar 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoSuministros
- CategoríaCPV 45233120
- ExpedienteOP. AL-02134.1.F1
- Publicado11 mar 2026

