Inicio/Licitaciones Públicas/Construcción y Obras de Ingeniería Civil/Execució de les obres de Millora de les característiques superficials i reestudi de secció transversal a la C-12 del PK 5+000 al 13+200. Amposta-Tortosa. Clau: PC-CIE-20012
CAT
Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU
Catalunya|Cataluña
Execució de les obres de Millora de les característiques superficials i reestudi de secció transversal a la C-12 del PK 5+000 al 13+200. Amposta-Tortosa. Clau: PC-CIE-20012
Resumen del contrato
Execució de les obres de Millora de les característiques superficials i reestudi de secció transversal a la C-12 del PK 5+000 al 13+200. Amposta-Tortosa. Clau: PC-CIE-20012
📦
Lotes (1)
Execució de les obres de Millora de les característiques superficials i reestudi de secció transversal a la C-12 del PK 5+000 al 13+200. Amposta-Tortosa. Clau: PC-CIE-20012 (Lote 2)
3.740.045 €Senyalització, abalisament i defenses.
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Preu30%
- Experiència del perfil del Cap d’Obra8%
- Aplicació de la metodologia BIM4%
- Compromís sobre els nivells de subcontractació en l’execució del contracte - NO APLICA2%
- Compromís sobre emissions CO2eq en transport de materials8%
- Compromís sobre Declaracions Ambientals de Producte (DAP)2%
- Compromís d’utilització de fusta certificada - NO APLICA1%
- Compromís d’utilització de pintures amb etiqueta ecològica - NO APLICA1%
- Compromís social3%
- Memòria37%
- Metodologies de qualitat, medi ambient i seguretat i salut3%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
14.134.452 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 16 mar 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoSuministros
- CategoríaCPV 45220000
- ExpedienteOP. PC-CIE-20012
- Publicado13 feb 2026

