Inicio/Licitaciones Públicas/Construcción y Obras de Ingeniería Civil/Execució de les obres d'Ampliació de l'accés del carrer Badajoz de l'estació de Glòries de l'L1 del Ferrocarril Metropolità de Barcelona (FMB). Barcelona. Fase 3. Remodelació del vestíbul actual. Clau: PC-MGB-22007.F3
CAT
Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU
Catalunya|Cataluña
Execució de les obres d'Ampliació de l'accés del carrer Badajoz de l'estació de Glòries de l'L1 del Ferrocarril Metropolità de Barcelona (FMB). Barcelona. Fase 3. Remodelació del vestíbul actual. Clau: PC-MGB-22007.F3
Resumen del contrato
Execució de les obres d'Ampliació de l'accés del carrer Badajoz de l'estació de Glòries de l'L1 del Ferrocarril Metropolità de Barcelona (FMB). Barcelona. Fase 3. Remodelació del vestíbul actual. Clau: PC-MGB-22007.F3
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Preu35%
- Aplicació de la metodologia BIM15%
- Compromís sobre els nivells de subcontractació en l’execució del contracte - NO APLICA4%
- Compromís sobre emissions CO2eq en transport de materials - NO APLICA8%
- Compromís sobre Declaracions Ambientals de Producte (DAP)2%
- Compromís d’utilització de fusta certificada - NO APLICA1%
- Compromís d’utilització de pintures amb etiqueta ecològica1%
- Compromís social3%
- Compromís d’aportació de dispositius de detecció de serveis afectats6%
- Compromisos durant el període de garantia18%
- Compromís relatiu al pla de treballs6%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
1.374.036 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 02 mar 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoSuministros
- CategoríaCPV 45220000
- ExpedienteOP. PC-MGB-22007.F3
- Publicado23 feb 2026

