Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios Comerciales, de Gestión, Asesoría, Marketing y Seguridad/Acord marc relatiu a maquetació i virtualització de continguts formatius per a la UOC
CAT
Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya
Catalunya|Cataluña
Acord marc relatiu a maquetació i virtualització de continguts formatius per a la UOC
Resumen del contrato
Servei especialitzat en la producció de materials formatius online a mida, capaç de dur a terme de manera autònoma, integrada i paral·lela les diferents fases del procés: disseny instruccional, creació de continguts, desenvolupament multimèdia i tècnic, seguint el model pedagògic de la UOC i garantint la qualitat i l'eficiència en l'execució.
📦
Lotes (2)
Acord marc relatiu a maquetació i virtualització de continguts formatius per a la UOC (Lote 1)
39.999 €Virtualització integral d’un projecte formatiu per l’entorn digital
Acord marc relatiu a maquetació i virtualització de continguts formatius per a la UOC (Lote 2)
10.000 €Generació de productes específics: tipus infografia interactiva, videotutorials vídeos dinàmics.
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
- Resta de criteris de valoració automàtica40%
- Preu60%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
39.999 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 24 nov 2025
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 79970000
- ExpedienteOSE00023/2025
- Publicado20 nov 2025

