Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Arquitectura, Construcción, Ingeniería e Inspección/Treballs de mineralogia per difracció de Raigs-X dels horitzons superficial i profund de la ciutat de Barcelona
CAT
Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya
Catalunya|Cataluña
Treballs de mineralogia per difracció de Raigs-X dels horitzons superficial i profund de la ciutat de Barcelona
Resumen del contrato
Aquest contracte té per objecte l’anàlisi mineralògics de 800 mostres de sòls superficials per difracció de Raigs X, d’acord amb les indicacions establertes en el plec de prescripcions tècniques.
📦
Lotes (1)
Treballs de mineralogia per difracció de Raigs-X dels horitzons superficial i profund de la ciutat de Barcelona (Lote 0)
50.000 €
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Preu75%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valor25%
- Resta de criteris de valoració automàticaN/A
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
50.000 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 21 oct 2025
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 71900000
- ExpedienteS-946/25 (ICGC-2025-52)
- Publicado06 oct 2025

